Ekipa Zerwy

Zerwa to najdłużej działająca ściana we Wrocławiu. Szkolimy bez przerwy od 2004 r. i w tym czasie wychowaliśmy kilkunastu Mistrzów Polski i kilku Mistrzów Europy.

W ostatnim czasie Zerwa przeszła gruntowną modernizację – w 2015 r. postawiliśmy na nowe baldy, w 2016 r. przebudowaliśmy, wraz ze sprawdzoną już ekipą  z WallsStreet, większą część ściany. Dodaliśmy nowe formacje,  zacięcia, przewieszenia, struktury, nowe stanowiska autoasekuracyjne, super techniczne piony i połogi, a do tego ciekawy rozwartokątny przewieszony filar. Jest dużo więcej wspinania z dołem i bardzo ciekawe drogi dla każdego wspinacza, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Poznajcie lepiej naszą ekipę! Dbamy o to, żebyście czuli się u nas dobrze, bezpiecznie i żebyście codziennie wspinali się coraz lepiej:)

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: