Sekcje dla młodzieży

Oferta

Na Zerwie prowadzimy zajęcia ze wspinaczki sportowej dla młodzieży w wieku 8 – 16 lat. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu (środa i piątek), plus dodatkowy trening ogólnorozwojowy dla zawodników.

Na zajęciach z instruktorem uczymy poprawnej i sprawnej asekuracji, omawiamy i ćwiczymy technikę wspinaczkową, realizujemy konkretne etapy planu treningowego. Pracujemy nad siłą i wytrzymałością.

Na wszystkie zajęcia w ramach sekcji wspinaczkowych zapewniamy cały niezbędny sprzęt wspinaczkowy, a członkowie sekcji mają możliwość dodatkowego, indywidualnego trenowania w weekendy. 

Zajęcia dla młodzieży prowadzone są przez trenera II stopnia we wspinaczce sportowej Sebastiana Kurka i doświadczonego instruktora, wspinacza i pedagoga – Jasia Krajewskiego.

Członkowie naszej sekcji od lat zdobywają tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski, z powodzeniem startują w zawodach rangi Mistrzostw Świata i Polski oraz Pucharu Europy i Polski.

Trening wspinaczkowy

Trening wspinaczkowy dla młodzieży trwa 2 godziny i obejmuje:
  • Rozgrzewkę, w ramach której wykonujemy ćwiczenia ogólnorozwojowe wzmacniające kondycję i poszczególne partie mięśni wspinanie.
  • Trening wspinaczkowy, na którym uczymy się techniki wspinaczkowej i realizujemy konkretne etapy planu treningowego.
  • Rozciąganie, podczas którego poprawiamy naszą gibkość i rozluźniamy spięte po treningu mięśnie.

Terminy i koszt zajęć

Instruktor Dzień (dni) tygodnia Godziny Wolne miejsca Cena za miesiąc
Sebastian Środa i piątek 18:00 - 20:00 brak 310 zł
Jasiu Wtorek i piątek 17:00 - 19:00 brak 310 zł

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: