System autoasekuracyjny

Oferta

Jeśli jeszcze nie potraficie asekurować, macie w planach trening wytrzymałościowy albo chcecie potrenować wspinanie „z dołem”, koniecznie skorzystajcie z nowoczesnego, niezawodnego systemu autoasekuracyjnego TRUBLUE, który zamontowaliśmy na Zerwie!

To absolutnie bezawaryjna generacja urządzeń autoasekuracyjnych, zaprojektowana specjalnie dla potrzeb ścian wspinaczkowych. TRUBLUE to idealne rozwiązanie dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze wspinaczką sportową, ale docenią je również doświadczeni wspinacze.

System umożliwi Wam swobodną wspinaczkę bez asekurującego partnera, trening wytrzymałości czy naukę „prowadzenia”. TRUBLUE jako jedyne urządzenie autoasekuracyjne wykorzystuje system magnetycznych hamulców, zapewniając pełne bezpieczeństwo potwierdzone zgodnością z amerykańskimi i europejskimi normami.

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: