TOP Zerwy - OMW na trudność

02.04.2017

Wyniki zawodów


Otwarte Mistrzostwa Wrocławia we wspinaczce na trudność. Przygotowujemy ok 12, 15 dróg, do pokonania z dołem i kilka na systemach autoasekuracyjnych. Startujemy w 3 grupach, o 8, 11 i 14. Każda grupa ma 2h 45 min na pokonanie wszyskich dróg Kategorie:     • dziewczynki i chłopcy - 2005 r. i młodsi • juniorki i juniorzy – 2001 - 2004 • kobiety i mężczyźni – 1982- 2000 r. • kobiety i mężczyźni MASTERS – 1981 i starsi Wstęp i udział free!  

Regulamin zawodów

Top Zerwy

Otwartych Mistrzostw Wrocławia we wspinaczce na trudność

 
  • Układamy ok.10 dróg o trudnościach od 4c do 7c+
 
 • Na każdej drodze zaznaczone są 2 bonusy i top
 • Punktacja:
  1. Bonus 1 – 1 pkt
  2. Bonus 2 - 1 pkt
  3. Top - 2 punkty
  4. Osiągnięcie topu w pierwszej próbie dodatkowe 1 punkt
Za każdą drogę można uzyskać maksymalnie 5 punktów.   Każdy może przymierzać się do danej drogi max 2 razy   Nie można wybrać, czy drogę robi się TR czy RP (Flash) – jest to już zdefiniowane przez organizatorów.   Nie można patentować - po odpadnięciu się zjeżdża.   Każdy wspina się na własnej linie i zapewnia sobie asekurującego.   Osoby niepełnoletnie powinny mieć zgodę pisemną opiekunów na asekuracje przez daną pełnoletnią osobę lub powinny być asekurowane przez swoich opiekunów prawnych.   Drogi TR , aby nie było wątpliwości robimy na systemach autoasekuracyjnych. Sponsorem zawodów jest firma Skalnik, Volven oraz VI.6. logoskalnik

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: