OMW na trudność- LISTA ZAWODNIKÓW

01.04.2017

Grupa 8:00

 

Nazwisko

Imię

Kategoria

Obecność

1

Banaś Zuzanna Kobiety

2

Błaszczyk Adam Mężczyźni

3

Czekierda Antoni Chłopcy

4

Czermak Patryk Mężczyźni

5

Gałek Jan Mężczyźni

6

Grabińska Ania Kobiety

7

Grabowicz Robert Mastersi

8

Grubecki Krzysztof Mężczyźni

9

Grzyb Bartosz Mężczyźni

10

Gumny Paweł Mężczyźni

11

Hajder Mikołaj Juniorzy

12

Jaworski Jakub Mężczyźni

13

knuter wojtas Mastersi

14

Konaszewska Magda Kobiety

15

Kopszak Piotr Mężczyźni

16

Kossakowska Kamila Mężczyźni

17

Kowalczuk Maja Juniorki

18

Kozik Miłosz Mężczyźni

19

Kudrys Mateusz Mastersi

20

Kurek Gosia Dziewczynki

21

Kurek Sebastian Mastersi

22

Marosz Adam Mastersi

23

Mende Maciej Mężczyźni

24

Mielczarek Mikołaj Mężczyźni

25

Mielczarek Witek Mężczyźni

26

Palczyński Krzysztof Juniorzy

27

Parszuto Ewa Juniorki

28

Plebańczyk Joachim Mężczyźni

29

Przeliorz-Pyszczek Anna Kobiety

30

Raczyński Arkadiusz Mężczyźni

31

Skiba Martyna Kobiety

32

Sypniewski Antoni Mężczyźni

33

Szczygiel Kamila Kobiety

34

Śmiech Joanna Kobiety

35

Wencel Pawel Mężczyźni

36

Wierzchowska Alicja Juniorki

37

Winiarski Jacek Mężczyźni

38

Wolny Artur Mężczyźni

39

Wyczałkowski Andrzej Mężczyźni

40

Yarova Elena Kobiety

41

Zalesiński SZYMI Juniorzy
 

Grupa 11

 

Nazwisko

Imię

Kategoria

Obecność

1

Adamska Hania Dziewczynki

2

Barski Piotr Mężczyźni

3

Będkowski Dawid Mężczyźni

4

Brusiłowicz Radosław Mężczyźni

5

Fras Krystian Mężczyźni

6

GAWLIK MICHAŁ Mężczyźni

7

Itkowiak Klaudia Kobiety

8

Klint Mikołaj Juniorzy

9

Kowalczyk Mima Kobiety

10

Kowalski Kuba Mężczyźni

11

Koziczak Jakub Mężczyźni

12

Krupiński Szymon Mężczyźni

13

Krzystyniak Kajetan Chłopcy

14

krzystyniak kosma Chłopcy

15

Kubica Krzysztof Mężczyźni

16

Kucharek Karolina Juniorzy

17

Kwieciński Artur Mężczyźni

18

Kwoczka Paweł Mężczyźni

19

Machlarz Artur Mastersi

20

Maciaszczyk Filip Mężczyźni

21

Maj Tosia Juniorzy

22

Makuszak Igor Juniorzy

23

Marciniak Daria Dziewczynki

24

Mendrala Agata Kobiety

25

Michalak Mateusz Mężczyźni

26

Miezianko Majka Kobiety

27

Niewęgłowska Joanna Dziewczynki

28

Nowak Zosia Dziewczynki

29

Nowak Hania Dziewczynki

30

OWSIANKA ANNA Juniorki

31

Panenka Michał Mastersi

32

Pawlak Piotr Chłopcy

33

Piechociński Jan Juniorzy

34

Piosek Magdalena Kobiety

35

Plawszewski Oskar Mężczyźni

36

Radzikowska Natalia Kobiety

37

Salach Piotr Juniorzy

38

Samól Mariusz Mężczyźni

39

Sarnecki Igor Chłopcy

40

Szady Magdalena Kobiety

41

Szczepaniec Agnieszka Kobiety

42

Śleziak Tymon Chłopcy

43

Totoń Aleksandra Kobiety
 

Grupa 14

 

Nazwisko

Imię

Kategoria

Obecność

1

Baranowska Justyna Kobiety

2

Bobnis Gosia Kobiety

3

Byrka Filip Chłopcy

4

Dobrzyniecka Ula Juniorki

5

Domin Paweł Mężczyźni

6

Gałkowski Mateusz Mężczyźni

7

Gawron Julia Kobiety

8

Grabiński Maciek Mężczyźni

9

Jakubowski Jan Chłopcy

10

JĘDRYKA KACPER Chłopcy

11

Juszczak Karolina Dziewczynki

12

Juszczak Iza Kobiety

13

Kaczała Paweł Mężczyźni

14

Konopka Kuba Mężczyźni

15

Kot Aleksandra Kobiety

16

Kowalski Paweł Mastersi

17

Kozłowski Jakub Mężczyźni

18

Krajewski Jaś Mastersi

19

Krzemiński Jędrzej Mężczyźni

20

Kubica Maciej Mężczyźni

21

Łechtańska Alicja Kobiety

22

Machlarz Marcela Dziewczynki

23

Maj Grzegorz Mężczyźni

24

Marczak Maciej Mężczyźni

25

Matusiak Rafał Mężczyźni

26

Mazurek Łukasz Mężczyźni

27

Nalepa Dominika Kobiety

28

Niewiński Jakub Mężczyźni

29

Paluchniak Kamil Mężczyźni

30

Panenka Jerzy Chłopcy

31

Piotrowicz Kamila Kobiety

32

Polański Stanisław Chłopcy

33

Powszek Dominika Kobiety

34

Powszek Weronika Kobiety

35

Sidorowicz Natalia Kobiety

36

Stulgis Hubert Mężczyźni

37

Szczepaniec Szymon Chłopcy

38

Wojtysiak Agnieszka Kobiety
 

zapisy na zawody

Wypełnij formularz aby się zapisać!

Upłynął termin zapisow na zawody!

Zapisani uczestnicy

zauważyłeś błąd? zgłoś go nam!

L.p. Imię Nazwisko
1 Damian Herman
2 Tola Łyzińska

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Facebook