ReZerwa Mocy 2017

16.12.2017

Limit uczestników 180 (4 grupy po 45 osób)
8.00 – 9.45 – I grupa
10.00 – 11.45 – II grupa
12.00 – 13.45 – III grupa
14.00 – 15.45 – IV grupa

18.00 FINAŁY


KATEGORIE:
• juniorki i juniorzy – 2001 i młodsi
• kobiety i mężczyźni – 2000 r. i starsi

WPISOWE: 50 zł
(pakiet startowy i koszulka z zawodów)

W trakcie zawodów odbędzie się pokaz filmu „Mama” reż. Wojtek Kozakiewicz.

Routsetting: Piotr Suder i Michał Jędrzejewski

Sponsorzy:
Sklepy Górskie SkalnikMammut Polska, Singing Rock Polska,Fizjoterapia BrusiłowiczHeartbeatSportowy Trening MentalnyNorth MoonOutdoorPROsnowboardowy.plski24.pl

Patroni medialni:
wspinanie.pl Climb.pl Góry – Górski Magazyn Sportowy bouldering.pl TuWroclaw.com

Zapisy do poszczególnych grup poniżej.  

zapisy na zawody

Wypełnij formularz aby się zapisać!

Upłynął termin zapisow na zawody!

Zapisani uczestnicy

zauważyłeś błąd? zgłoś go nam!

L.p. Imię Nazwisko Godzina
1 Karol Szczuchniak 08:00
2 Agnieszka Lukaszewicz 08:00
3 Tymon Śleziak 08:00
4 Jacek Łuczak 08:00
5 Radek Brusiłowicz 08:00
6 ZOFIA FORNALSKA 08:00
7 Leonia Zając 08:00
8 Antoni Sypniewski 08:00
9 Krzysztof Pukało 08:00
10 Michał Gawlik 08:00
11 Łukasz Gruszczyński 08:00
12 Dawid Maślej 08:00
13 Robert Markowski 08:00
14 Kuba Konopka 08:00
15 Patryk Różecki 08:00
16 Kuba Śliwiński 08:00
17 Magdalena Dang 08:00
18 Kacper Kowal 08:00
19 Wojciech Lewitowicz 08:00
20 wojtas buła 08:00
21 Katarzyna Rajchert 08:00
22 Paulina Janiec 08:00
23 Wojciech Sadłoń 08:00
24 Piotr Dudziak 08:00
25 Natalia Matkowska 08:00
26 Karol Gruszczyński 08:00
27 Anna Podsiadło 08:00
28 Dawid Kur 08:00
29 Konrad Żak 08:00
30 Łukasz Zielonka Zielonka 08:00
31 Gosia Goliszek 08:00
32 Dorota Halusiak 08:00
33 Wojciech Sadłoń 08:00
34 Mateusz Błaszkiewicz 08:00
35 Krzysztof Kubica 08:00
36 Paweł Mituła 08:00
37 Marcin Szymczak 08:00
38 Anna Wesnerowicz 08:00
39 Michał Kamiński 08:00
40 Aleksander Krupiński 08:00
41 Krzysztof Lazarowicz 08:00
42 Marcin Sadowski 10:00
43 Maciej Kubica 10:00
44 Jasiu Krajewski 10:00
45 Olga Tanasheva 10:00
46 Magdalena Filip 10:00
47 Dorota Sękowska 10:00
48 Artur Matysik 10:00
49 Izabela Juszczak 10:00
50 Sebastian Maćkowiak 10:00
51 Grzegorz Maj 10:00
52 Grzegorz Całek 10:00
53 Amanda Davies 10:00
54 Tomasz Rybski 10:00
55 Maria Jędrzejak 10:00
56 Paulina Marszałek 10:00
57 Michał Potępa 10:00
58 Marcin Spik 10:00
59 Zuzanna Banaś 10:00
60 Jakub Regeńczuk 10:00
61 Maciej Marczak 10:00
62 Mateusz Czarniecki 10:00
63 Mikołaj Mielczarek 10:00
64 Krzysztof Pękala Pękala 10:00
65 Natalia Sidorowicz 10:00
66 Anna Sroka 10:00
67 Malwina Wypych 10:00
68 Marianna Piwońska 10:00
69 Kamila Szczygieł 10:00
70 Tomasz Bialecki 10:00
71 Dawid Andrzejczak 10:00
72 Artur Kwieciński 10:00
73 Łukasz Hubert 10:00
74 Olga Mrozek 10:00
75 Michalina Marczak 10:00
76 Michal Stangret 10:00
77 Janek Puziewicz 10:00
78 Michał Wypych 10:00
79 Bianka Barabaś 10:00
80 Marysia Spik 10:00
81 Anna Niedzwiecka 10:00
82 Konrad Lukasik 10:00
83 Arkadiusz Migdał 10:00
84 Rafał Źrebiec 10:00
85 Tadeusz Jurkiewicz 10:00
86 Krzysztof Nosal 10:00
87 Łukasz Łapa 10:00
88 Katarzyna Mirosław 12:00
89 Konrad Janek 12:00
90 Gosia Hućko 12:00
91 Tomek Żychliński 12:00
92 Marcin Skórzewski 12:00
93 Maciek Grabiński 12:00
94 Jacek Napora 12:00
95 Ola Poszytek 12:00
96 Oskar Plawszewski 12:00
97 Majka Miezianko 12:00
98 Elena Yarova 12:00
99 Hubert Kwiatkowski Kwiatkowski 12:00
100 Agnieszka Szczepaniec 12:00
101 Justyna Miklas 12:00
102 Henry Szczudlik 12:00
103 Dawid Moszczak 12:00
104 Tomasz Jański 12:00
105 Marcin Kurzawiński 12:00
106 Karina Mirosław 12:00
107 Mateusz Brodacki 12:00
108 Justyna Baranowska 12:00
109 Krystian Fras 12:00
110 Dawid Zatoński 12:00
111 Ania Grabińska 12:00
112 Witek Mielczarek 12:00
113 Szymon Łodziński 12:00
114 Adam Kowal 12:00
115 Kasia Sieradz 12:00
116 Kajetan Paczesniak 12:00
117 Marcin Szymkowski 12:00
118 Bartek Surówka 12:00
119 Paweł Kościelski 12:00
120 Magdalena Szady 12:00
121 Adam Mach 12:00
122 Agata Mendrala 12:00
123 Łukasz Fiedur 12:00
124 Robert Grabowicz 12:00
125 Tomek Skórzewski 12:00
126 Adam Wojtczak 12:00
127 Jakub Niewiński 12:00
128 Grzegorz Paczesniak 12:00
129 Bart Woo 12:00
130 Mariusz Samól 12:00
131 Marcin Lubecki 12:00
132 Rafał Hasiński 12:00
133 Ewa Załuska 14:00
134 Jarek Boguszewski 14:00
135 Grzegorz Szarek 14:00
136 Krzysztof Benedykciński Benedykciński 14:00
137 Ola Dąbrowska 14:00
138 Rafał Tomaszewski 14:00
139 Eugenia Lavrushkina 14:00
140 Radek Chudy 14:00
141 Jacek Jastrzębski 14:00
142 Joanna Śliwiak 14:00
143 Michał Wrzesiński 14:00
144 Daniel Gembal 14:00
145 Gabi Czyzewska 14:00
146 Mateusz Antoni Kudrys 14:00
147 Katarzyna Bal 14:00
148 Daria Brylova 14:00
149 Kinga Równicka 14:00
150 Jerzy Tomaszewski 14:00
151 Mateusz Gruszka 14:00
152 Wojciech Linkowski 14:00
153 Gosia Smełka 14:00
154 Robert Saczko 14:00
155 Magdalena Piosek 14:00
156 Magdalena Lubik 14:00
157 Stefan Madej 14:00
158 Maciej Kalita 14:00
159 Dominika Powszek 14:00
160 Przemysław Kieć 14:00
161 Stanisław Taranowski 14:00
162 Artur Behler 14:00
163 Karol Jastrzębski 14:00
164 Marta Miętkiewicz 14:00
165 Leonia Zając 14:00
166 Zbyszek Bardel 14:00
167 Maciej Mende 14:00
168 Bartosz Fórmanowski 14:00
169 Damian Szulawski 14:00
170 Agnieszka Wojtecka 14:00
171 szymon starżyk 14:00
172 Jakub Wierzbanowski 14:00
173 Przemysław Mizgała 14:00
174 Jakub Kozłowski 14:00
175 Wojciech Karnaś 14:00
176 Radek Michalak 14:00
177 Serhiy Krasovsky 14:00
178 Ariel Marciniak 14:00
179 Maciek Kowalczyk 14:00
180 Tomek Wazon Zwolak 14:00
181 Karina Kosiorek 14:00

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Facebook