TOP Zerwy: OMW na Trudność 2018

25.03.2018

Jak co roku zapraszamy wszystkich na Otwarte Mistrzostwa Wrocławia we wspinaczce na trudność TOP ZERWY

Przygotowujemy ok 12, 15 dróg, do pokonania z dołem i kilka na systemach autoasekuracyjnych. Na każdej z dróg zdobywamy punkty za dojście do chwytów bonusowych oraz do topu. Zawodnicy z największa ilością punktów biorą udział w wielkim finale, na wybrańców czekają perełki już powstające w głowach naszych niezawodnych routesetterów!

Startujemy w 3 grupach, o godz. 8, 11 i 14. Każda grupa ma 2h 45 min na pokonanie wszyskich dróg.

Kategorie: > dziewczynki i chłopcy - 2006 r. i młodsi > juniorki i juniorzy – 2002 - 2005 > kobiety i mężczyźni – 1983- 2001 r. > kobiety i mężczyźni MASTERS – 1982 i starsi

Wstęp i udział free!

zapisy na zawody

Wypełnij formularz aby się zapisać!

Upłynął termin zapisow na zawody!

Zapisani uczestnicy

zauważyłeś błąd? zgłoś go nam!

L.p. Imię Nazwisko Godzina
1 Zosia Nowak 08:00
2 Arkadiusz Dziki-Sereda 08:00
3 Aga Szczepaniec 08:00
4 Kamil Olszewski 08:00
5 Bartosz Bielawski 08:00
6 Martyna Pawłowska 08:00
7 Michał Leśnowolski 08:00
8 Jakub Niewiński 08:00
9 Mateusz Gałkowski 08:00
10 Michał Oleksy 08:00
11 Mateusz Kudrys 08:00
12 Marek Pielczyk 08:00
13 Kuba Konopka 08:00
14 Justyna Baranowska 08:00
15 Mateusz Piechota 08:00
16 Agnieszka Kupiec 08:00
17 Szymon Starżyk 08:00
18 kamila Kossakowska 08:00
19 Artur Kwieciński 08:00
20 Dominik Nienartowicz 08:00
21 Mariusz Samól 08:00
22 Krzysztof Grubecki 08:00
23 Kamil Paluchniak 08:00
24 Szymon Zalesiński 08:00
25 Kasia Karkola 08:00
26 Anna Przeliorz-Pyszczek 08:00
27 Natalia Radzikowska 08:00
28 Artur Machlarz 08:00
29 Paweł Kwoczka 08:00
30 Arkadiusz Raczyński 08:00
31 Igor Makuszak 08:00
32 Piotr Łasiński 08:00
33 Zofia Domaniecka 08:00
34 Nataniel Mitek 08:00
35 Kinga Mundała 08:00
36 Elliot Lis 08:00
37 Karolina Kucharek 08:00
38 Jacek Łazeczko 08:00
39 Michał Panenka 08:00
40 Wojciech Grzesiak Grzesiak 11:00
41 Szymon Kowalczyk 11:00
42 Magdalena Szady 11:00
43 Dominik Derleta 11:00
44 Paweł Domin 11:00
45 Jakub Kawecki 11:00
46 Kacper Kowal 11:00
47 Piotr Niźnik 11:00
48 Martyna Skiba 11:00
49 Dariusz Gulka Gulka 11:00
50 Anna Grabińska 11:00
51 Piotr Pawlak 11:00
52 Kinga Kluska 11:00
53 Mateusz Dziamba 11:00
54 Magdalena Piosek 11:00
55 Damian Krzesak 11:00
56 Jakub Kozłowski 11:00
57 Jędrzej Krzemiński 11:00
58 Alina Malik 11:00
59 Kalina Gogała - Sroka 11:00
60 Karol Wachtarczyk 11:00
61 Krzysztof Hertling 11:00
62 Magdalena Półtorak Półtorak 11:00
63 Kalina Matuszyk 11:00
64 Karina Kosiorek 11:00
65 Karolina Gała 11:00
66 Maciej Mende 11:00
67 Mateusz Błaszkiewicz 11:00
68 Szymon Szczepaniec 11:00
69 Julia Dorobisz 11:00
70 Marcin Sadowski 11:00
71 Klaudia Itkowiak 11:00
72 Agnieszka Wojtysiak 11:00
73 Ewelina Szewczuk 11:00
74 Daniel Gembal 11:00
75 Hubert Stulgis 11:00
76 Magdalena Filip 11:00
77 JAKUB KACZMARSKI 11:00
78 Wojciech Lewitowicz 11:00
79 Radek Michalak 11:00
80 Piotr Niźnik 11:00
81 Agnieszka Mikuła 11:00
82 Antoni Sypniewski 11:00
83 Zolak Czemarmazowicz 11:00
84 Marek Sowa 11:00
85 BARTOSZ SOBCZAK 11:00
86 Maciek Grabiński 14:00
87 Artur Matysik 14:00
88 Alicja Pobran 14:00
89 Mateusz Czarniecki 14:00
90 Krystian Fras 14:00
91 Marta Bartkowska 14:00
92 Gabi Czyzewska 14:00
93 PAWEŁ Kaczała 14:00
94 Roksana Piotrowska 14:00
95 Ola Dąbrowska 14:00
96 Mateusz Magda 14:00
97 Paulina Janiec 14:00
98 Katarzyna Mirosław 14:00
99 Tomasz Bialecki 14:00
100 Urszula Dobrzyniecka 14:00
101 Igor Czerwiński 14:00
102 Krzysztof Krupa 14:00
103 Maja Żurek 14:00
104 Iga Kubicz 14:00
105 Natalia Pieprzowska 14:00
106 Krzysztof Kąkol 14:00
107 Dominika Powszek 14:00
108 Natalia Sidorowicz 14:00
109 Dawid Andrzejczak 14:00
110 Wojciech Sadowski 14:00
111 Marcela Machlarz 14:00
112 Zosia Nowak 14:00
113 Witold Mielczarek 14:00
114 Robert Buczyński 14:00
115 Magdalena Kubowicz 14:00
116 Grzegorz Kozłowski 14:00
117 Kamil Kowalczyk 14:00
118 Kajtek Paczesniak 14:00
119 Mikołaj Mielczarek 14:00
120 Krzysztof Palczyński 14:00
121 Maciej Marczak 14:00
122 Krzysztof Pukało 14:00
123 Jerzy Panenka 14:00
124 Elena Yarova 14:00
125 Jakub Brycki 14:00
126 Ola Poszytek 14:00
127 Marta Zmroczek 14:00
128 Ewa Bartkowska 14:00
129 Majka Miezianko 14:00
130 Oliwia Sołtys 14:00

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Facebook