Dzieci i młodzież – zapisy do PZA

Deklaracja zgłoszenia zawodnika do Polskiego Związku Alpinizmu

Sekcja Wspinaczki Sportowej ZERWA Wrocław

Prosimy przygotować i wypełniać drukowanymi literami

Imię
Nazwisko  

 

Data urodzenia  

 

Imię rodzica/opiekuna  

 

Nazwisko rodzica/opiekuna  

 

Telefon kontaktowy  

 

Adres e-mail  

 

 

Chcę aby moje dziecko brało udział w zawodach wspinaczkowych. TAK/NIE

 

Chcę być informowany mailowo o wyjazdach dla dzieci i młodzieży. TAK/NIE

 

Informacja dla rodziców opiekunów.

Rodzice/opiekunowie proszeni są o:

  1. Zapoznanie się z regulaminem wydawania licencji zawodnika PZA,
  2. Rejestrację – zawodnicy ubiegający się o licencje muszą być zarejestrowani w systemie PZA -https://nowe.pza.org.pl/insider/checkin

UWAGA – Złożona deklaracja nie będzie ważna, bez rejestracji zawodnika w systemie PZA. Przed oddaniem deklaracji prosimy o BEZWZGLĘDNE dopilnowanie rejestracji. Bez poprawnej rejestracji nie będzie możliwe uczestniczenia Państwa dziecka  w zajęciach sportowych.

  1. Przesłanie e-mailem na adres kontakt@zerwa.pl zdjęcia zawodnika ubiegającego się o licencję (plik w formacie JPG). Obowiązujące wymiary zdjęcia JPG to: 236 x 295 px 300 dpi.

W treści e-maila prosimy podać następujące dane zawodnika ubiegającego się o licencję: imię i nazwisko, datę urodzenia, grupa do której uczęszcza dziecko

  1. Uiszczenie opłaty za licencję, zgodnie z tabelą opłat PZA na dany rok – 20 PLN w recepcji ściany ZERWA. Licencja płatna tylko w formie gotówkowej.

Odbiór licencji będzie możliwy podczas zawodów u sędziego lub delegata PZA, pod warunkiem wystąpienia o licencję na minimum 7 dni roboczych przed pierwszym dniem danych zawodów.

 

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: