O Nas

WOW Zerwa

Wrocławski Ośrodek Wspinaczkowy Zerwa to jedna z najlepszych ścian wspinaczkowych w Polsce. Pomysł jej założenia zrodził się z pasji do wspinania. Właśnie dlatego tak ważna jest dla nas atmosfera.

Zerwa to nie tylko obiekt dla wyczynowców. Promujemy wspinanie rodzinne i zachęcamy do uprawiania tego pięknego sportu już najmłodszych, nawet przedszkolaków. Wspinanie to sport dla każdego.

Zerwa to również miejsce spotkań wszystkich miłośników gór i wspinania. Zawsze spotkasz tu ciekawych ludzi, zmierzysz się z sobą, postawisz pierwsze kroki i będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności wspinaczkowe.

Znajdziecie u nas:

  •  ponad 100 dróg wspinaczkowych o różnej trudności
  •  ok. 300 m2 ścianki boulderowej
  •  super strefę dla dzieci
  •  najnowsze sety chwytów światowych marek
  •  strefę treningową i spraywall ( obwodownię ) z prawdziwego zdarzenia!
  •  a także kawiarnię speciality coffee z pysznymi ciastami oraz jedzeniem przed/po treningowym.

Korzystając z doświadczenia pracujących na Zerwie instruktorów osiągniesz wymarzone cele i doświadczysz niezwykłych emocji. Nieograniczone czasem wejście pozwala na pełne wykorzystanie całego potencjału naszej ścianki. Zachęcamy więc do aktywnego spędzenia czasu w miłym gronie.

 

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: