OMW na trudność- LISTA ZAWODNIKÓW

01.04.2017

Grupa 8:00


 










































































































































































































































































































Nazwisko



Imię



Kategoria



Obecność



1


Banaś Zuzanna Kobiety

2


Błaszczyk Adam Mężczyźni

3


Czekierda Antoni Chłopcy

4


Czermak Patryk Mężczyźni

5


Gałek Jan Mężczyźni

6


Grabińska Ania Kobiety

7


Grabowicz Robert Mastersi

8


Grubecki Krzysztof Mężczyźni

9


Grzyb Bartosz Mężczyźni

10


Gumny Paweł Mężczyźni

11


Hajder Mikołaj Juniorzy

12


Jaworski Jakub Mężczyźni

13


knuter wojtas Mastersi

14


Konaszewska Magda Kobiety

15


Kopszak Piotr Mężczyźni

16


Kossakowska Kamila Mężczyźni

17


Kowalczuk Maja Juniorki

18


Kozik Miłosz Mężczyźni

19


Kudrys Mateusz Mastersi

20


Kurek Gosia Dziewczynki

21


Kurek Sebastian Mastersi

22


Marosz Adam Mastersi

23


Mende Maciej Mężczyźni

24


Mielczarek Mikołaj Mężczyźni

25


Mielczarek Witek Mężczyźni

26


Palczyński Krzysztof Juniorzy

27


Parszuto Ewa Juniorki

28


Plebańczyk Joachim Mężczyźni

29


Przeliorz-Pyszczek Anna Kobiety

30


Raczyński Arkadiusz Mężczyźni

31


Skiba Martyna Kobiety

32


Sypniewski Antoni Mężczyźni

33


Szczygiel Kamila Kobiety

34


Śmiech Joanna Kobiety

35


Wencel Pawel Mężczyźni

36


Wierzchowska Alicja Juniorki

37


Winiarski Jacek Mężczyźni

38


Wolny Artur Mężczyźni

39


Wyczałkowski Andrzej Mężczyźni

40


Yarova Elena Kobiety

41


Zalesiński SZYMI Juniorzy

 

Grupa 11


 
























































































































































































































































































































Nazwisko



Imię



Kategoria



Obecność



1


Adamska Hania Dziewczynki

2


Barski Piotr Mężczyźni

3


Będkowski Dawid Mężczyźni

4


Brusiłowicz Radosław Mężczyźni

5


Fras Krystian Mężczyźni

6


GAWLIK MICHAŁ Mężczyźni

7


Itkowiak Klaudia Kobiety

8


Klint Mikołaj Juniorzy

9


Kowalczyk Mima Kobiety

10


Kowalski Kuba Mężczyźni

11


Koziczak Jakub Mężczyźni

12


Krupiński Szymon Mężczyźni

13


Krzystyniak Kajetan Chłopcy

14


krzystyniak kosma Chłopcy

15


Kubica Krzysztof Mężczyźni

16


Kucharek Karolina Juniorzy

17


Kwieciński Artur Mężczyźni

18


Kwoczka Paweł Mężczyźni

19


Machlarz Artur Mastersi

20


Maciaszczyk Filip Mężczyźni

21


Maj Tosia Juniorzy

22


Makuszak Igor Juniorzy

23


Marciniak Daria Dziewczynki

24


Mendrala Agata Kobiety

25


Michalak Mateusz Mężczyźni

26


Miezianko Majka Kobiety

27


Niewęgłowska Joanna Dziewczynki

28


Nowak Zosia Dziewczynki

29


Nowak Hania Dziewczynki

30


OWSIANKA ANNA Juniorki

31


Panenka Michał Mastersi

32


Pawlak Piotr Chłopcy

33


Piechociński Jan Juniorzy

34


Piosek Magdalena Kobiety

35


Plawszewski Oskar Mężczyźni

36


Radzikowska Natalia Kobiety

37


Salach Piotr Juniorzy

38


Samól Mariusz Mężczyźni

39


Sarnecki Igor Chłopcy

40


Szady Magdalena Kobiety

41


Szczepaniec Agnieszka Kobiety

42


Śleziak Tymon Chłopcy

43


Totoń Aleksandra Kobiety

 

Grupa 14


 





















































































































































































































































































Nazwisko



Imię



Kategoria



Obecność



1


Baranowska Justyna Kobiety

2


Bobnis Gosia Kobiety

3


Byrka Filip Chłopcy

4


Dobrzyniecka Ula Juniorki

5


Domin Paweł Mężczyźni

6


Gałkowski Mateusz Mężczyźni

7


Gawron Julia Kobiety

8


Grabiński Maciek Mężczyźni

9


Jakubowski Jan Chłopcy

10


JĘDRYKA KACPER Chłopcy

11


Juszczak Karolina Dziewczynki

12


Juszczak Iza Kobiety

13


Kaczała Paweł Mężczyźni

14


Konopka Kuba Mężczyźni

15


Kot Aleksandra Kobiety

16


Kowalski Paweł Mastersi

17


Kozłowski Jakub Mężczyźni

18


Krajewski Jaś Mastersi

19


Krzemiński Jędrzej Mężczyźni

20


Kubica Maciej Mężczyźni

21


Łechtańska Alicja Kobiety

22


Machlarz Marcela Dziewczynki

23


Maj Grzegorz Mężczyźni

24


Marczak Maciej Mężczyźni

25


Matusiak Rafał Mężczyźni

26


Mazurek Łukasz Mężczyźni

27


Nalepa Dominika Kobiety

28


Niewiński Jakub Mężczyźni

29


Paluchniak Kamil Mężczyźni

30


Panenka Jerzy Chłopcy

31


Piotrowicz Kamila Kobiety

32


Polański Stanisław Chłopcy

33


Powszek Dominika Kobiety

34


Powszek Weronika Kobiety

35


Sidorowicz Natalia Kobiety

36


Stulgis Hubert Mężczyźni

37


Szczepaniec Szymon Chłopcy

38


Wojtysiak Agnieszka Kobiety

 

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: