Back To The Routes - meeting wspinaczkowy

07.06.2022

Wyniki Meetingu BACK TO THE ROUTES:

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w pierwszym luźnym meetingu wspinaczkowym Back to the Routes na WOW Zerwa. Tym razem nie dzielimy się na grupy, możecie wspinać się przez cały dzień na wszystkich dostępnych drogach, a przy okazji na tych, które biorą udział w meetingu :) poniżej garść informacji o co chodzi.

Aby wziąć udział w zawodach należy opłacić wejście na ścianę oraz 10 zł wpisowego. Wpisowe w kwocie 10 zł można odebrać w formie dowolnie wybranego zimnego napoju na barze po godzinie 18 w dniu zawodów ;) Obowiązują wcześniejsze zapisy.
Układamy 15 dróg o trudnościach od 4c do 8a.

Na każdej drodze zaznaczone są 2 bonusy i top.
Punktacja rośnie wraz z trudnością co 4 punkty, bonus nr 1 stanowi 1/4 punktów za drogę, bonus nr 2 połowę a top maks punktów możliwych do zdobycia za daną drogę. Nie sumujemy punktów z jednej drogi, czyli jeśli zdobyliśmy top na drodze nr 1 to otrzymujemy 4 punkty, jeśli TOP na drodze nr 15 otrzymujemy 20 punktów.
 

 

Punktacja poszczególnych dróg:

  • droga nr 1 - 3 – bonus 1 – 1 pkt. bonus 2 – 2 pkt, TOP – 4 pkt

  • droga nr 4 - 6 – bonus 1 – 2 pkt. bonus 2 – 4 pkt, TOP – 8 pkt

  • droga nr 7 - 9 – bonus 1 – 3 pkt. bonus 2 – 6 pkt, TOP – 12 pkt

  • droga nr 10 - 12 – bonus 1 – 4 pkt. bonus 2 – 8 pkt, TOP – 16 pkt

  • droga nr 13 - 15 – bonus 1 – 5 pkt. bonus 2 – 10 pkt, TOP – 20 pkt


Liczy się suma 5 NAJWYŻSZYCH wyników. Czyli najwyższy możliwy wynik to 92 punkty :)
Każdy może przymierzać się do danej drogi ile razy chce między godz 10 a 18, do punktacji liczą się oczywiście „czyste przejścia” (bez bloków, odpadnięć, łapania innych chwytów, ekspresów itp.). Pamiętajcie jednak o innych uczestnikach i odpuście długie patentowanie cruxa!

Niektóre drogi będą do zrobienia jedynie na automatach trublue.
Każdy wspina się na własnej linie i zapewnia sobie asekurującego.
Nie ma sędziów, wiemy, że wszyscy grają fair play :)
Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę pisemną opiekunów na start oraz na asekurację przez wyznaczoną pełnoletnią osobę lub powinny być asekurowane przez swoich opiekunów prawnych.
Planujemy FINAŁY dla 6 najlepszych zawodniczek i 6 najlepszych zawodników na specjalnie przygotowanych drogach (z dolną asekuracją).
Po skończonych zawodach zapraszamy wszystkich na AFTERPARTY z muzyką na żywo :)

Harmonogram meetingu Back To The Routes: 10.00 – 18.00 Wspinanie 18.30 – Ogłoszenie listy finalistów 19.00 – Losowanie nagród wśród wszystkich obecnych na sali uczestników meetingu :) 19.30 – START FINAŁÓW 20.00 – DEKORACJA ZAWODNIKÓW 21.30 – KONCERT ZESPOŁU Gajin Blues

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: