Zerwa Cup of Coffe

Zdjęcie z logotypem ZERWA wyświetlane gdy post nie ma miniaturki

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, która pomoże zbudować super formę na wiosnę.
Zerwa Cup of Coffe to zawody towarzyskie, polegające na zebraniu jak największej ilości punktów za zrobienie określonych dróg wspinaczkowych o różnych trudnościach.

Skrócony regulamin:

1.Startujemy w zespołach dwójkowych w dowolnej konfiguracji ( partner + partnerka, rodzic z dzieckiem, dwie dziewczyny, dwóch chłopaków).
2. Każda droga ma przyznaną określoną ilość punktów.
3. Aby uznać drogę za zaliczoną należy przejść ją  w całości „czysto”, nie pomagając sobie  chwytami innego koloru, ekspresami itp.
3. Każdą zrobioną „czysto” drogę możemy powtórzyć w ciągu jednego dnia max. 3 razy, bez względu na to, w jakim stylu się ja przechodzi – TR czy RP.
4. Za wspięcie się TR , przyznajemy połowę punktów (asekuracja z systemu troublu liczy się tak samo jak asekuracja przez partnera )
5. Punkty można zdobywać tylko wtedy, gdy wspinamy się z partnerem z zespołu lub TR przy pomocy systemu troublu.

Zapraszamy do sportowej rywalizacji oraz na końcową imprezę we wtorek 19 kwietnia.

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: