Zerwa Cup of Coffee

Zerwa Cup of Coffee to towarzyskie zawody, TYM RAZEM TRWAJĄ OK 3 TYGODNI (robimy przerwę świąteczną 14, 15, 16 kwietnia zawody beda zawieszone).
Ich celem jest wprowadzenie koleżeńskiej rywalizacji i zmotywowanie to treningu wytrzymałościowego 🙂

Do wygrania ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE 😉

SPONSORZY: Multisport Benefit, Sklepy Górskie Skalnik, Volven, Mammut Polska, Singing Rock Polska, North Moon, Lhotse, Sportowy Trening Mentalny

W tej edycji będą pojawiać się NOWE DROGI, a trakcie trwania zawodów, żebyście się nie zamulili 🙂

REGULAMIN:

1. ZCC przeznaczone jest dla dwuosobowych zespołów, dowolnie skonfigurowanych (kolega z koleżanką, rodzic z dzieckiem itp), które razem wspinają się na ścianie.

2. ZCC polega zdobywaniu punktów za pokonanie poszczególnych dróg z liną , nagradzamy za zdobycie największej ilości punktów w ogóle, w ciągu trwania ZCC

3. Liczą się tylko czyste przejścia drogi w całości (bez obciążania liny, łapania ekspresów, chwytów innego koloru itp.)

4. Każdy z partnerów może robić inne drogi, które składają się na wynik całego zespołu.

5. Na jednym treningu można powtórzyć daną drogę maksymalnie 3 razy.

6. Można nabijać punkty samodzielnie, tylko na drogach z autoasekuracją (pamiętajcie, że wtedy liczy się połowa punktów).

*. Drogi można przechodzić z dolną asekuracją oraz na wędkę (połowa punktów)

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: