Zerwa Online #zostańwdomu #trenujznami

Kochani! Nie tak miała wyglądać wiosna. Wielu z nas chciało łapać pierwsze podmuchy ciepła w skałach, a nie przez okno… Ale właśnie zostając w domu, pomagamy skrócić ten ciężki czas. W takich chwilach ogromnie ważne jest wzajemne wsparcie.

Z tej okazji utworzyliśmy grupę Zerwa Online, za pomocą której zapewnimy Wam solidną porcję treningów w postaci filmików przygotowywanych przez naszych instruktorów! Pojawią się treningi ogólnorozwojowe, funkcjonalne, siłowe, ale też na chwytotablicy, a ponadto porządne rozciąganie i rolowanie. Instruktorzy pozostaną do Waszej dyspozycji, żebyście mogli konsultować się z nimi bezpośrednio i na bieżąco. Filmiki będą pojawiać się regularnie przez okrągły miesiąc, więc nie bójcie się nudy!

Chcesz dołączyć do naszej zmotywowanej grupy? W celu uzyskania dostępu należy wpłacić 100 zł (opłata miesięczna) na nasze konto 78 1050 1575 1000 0022 2319 7795 z dopiskiem „trenuję online + imię i nazwisko lub nick używany na FB”.

Dzięki i do e-zobaczenia!
#zostańwdomu #trenujznami

https://www.facebook.com/groups/213986979919507/

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: