Ferie zimowe dla dzieci

Oferta

Ferie na Zerwie 2020


Ferie zimowe to znakomita okazja, aby rozbudzić w dziecku nową sportową pasję lub kontynuować wcześniej odkryte zainteresowania. Dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty ferii zimowych na ściance wspinaczkowej Zerwa we Wrocławiu. Wspinanie łączy w sobie dwie zasadnicze w przypadku dziecka cechy – sprzyja prawidłowemu rozwojowi psychofizycznemu, a jednocześnie dostarcza mnóstwa radości i zabawy.

Organizujemy co roku aktywny wypoczynek zimowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, którego główną, aczkolwiek nie jedyną atrakcją, są zajęcia na ściance wspinaczkowej. Starannie opracowany program umożliwia oswojenie się z wysokością i zapoznanie z poszczególnymi technikami wspinaczkowymi, naukę asekuracji, wiązania węzłów, komend oraz szeregu innych umiejętności. Wykwalifikowani instruktorzy dbają o to, aby zajęcia były urozmaicone i dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Pieczołowicie przygotowany scenariusz na każdy dzień ferii gwarantuje uczestnikom ciekawie i pożytecznie spędzony czas, a zajęcia o charakterze sportowym są okazją do wyładowania energii i przeżywania prawdziwej frajdy.

Ferie wspinaczkowe na Zerwie. Program zima 2020:

 • wspinaczka-nauka wiązania węzłów, podstawy techniki wspinaczkowej, doskonalenie umiejętności, zabawy oraz zawody wspinaczkowe
 • warsztaty fotograficzne
 • warsztaty przeprowadzone przez behawiorystkę zwierzęcą, która opowie, jak należy zachowywać się w obecności psów i jak się nimi opiekować. Gościem specjalnym będzie Pies
 • warsztaty muzyczne, które poprowadzi muzyk Michał Szczepaniec
 • warsztaty plastyczno-artystyczne: modelowanie balonów, szycie, nakręcenie filmu, sesja zdjęciowa, zabawa z dużymi bańkami mydlanymi
 • zajęcia ogólnorozwojowe, podstawy akrobatyki
 • WYJŚCIA – Hydropolis/Kolejkowo/warsztaty w muzeach (Muzeum Narodowe/Muzeum Architektury/Muzeum Pana Tadeusza/ Ossolineum/Akademia Sztuk Pięknych), Ogród Botaniczny/Japoński/, Kino.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
Zajęcia prowadzić będą doświadczeni w pracy z dziećmi instruktorzy z Zerwy

Gdzie:

Ściana Wspinaczkowa Zerwa, ul. Przybyszewskiego 63

Terminy:

10 – 14.02.2020

17 – 21.02.2020

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona (max 12 osób w grupie)! Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6 – 12 lat.

Cena:

1-4 DNI 130 ZŁ/DZIEŃ

5 DNI 580 zł

Cena obejmuje:

 • Realizację programu i opiekę w trakcie trwania zajęć
 • Wyżywienie (drugie śniadanie, jednodaniowy obiad oraz podwieczorek. Poza tym owoce oraz napoje)
 • Ubezpieczenie
 • Niezbędny sprzęt
 • opłacenie wyjść w różne miejsca

 


Ze szczególną uwagą podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. Nasza kadra posiada niezbędne kompetencje i doświadczenie, zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, a sam program i stopień jego trudności dostosowany jest do poziomu i wieku uczestniczących dzieci. Posiadamy nowoczesny sprzęt autoasekuracyjny, odpowiedni dla początkujących. Gruntowną modernizację przeszła też w ostatnim czasie ścianka wspinaczkowa. Czynimy wszystko, aby zimowe ferie na Zerwie były bezpieczne, rozwijające i atrakcyjne dla uczestników.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Szczegółowe informacje – tel:

 602 301 233 lub 71 375 64 11

 

 

Serdecznie zapraszamy!

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: