Ferie zimowe dla dzieci

Oferta

Ferie na Zerwie 2022


Ferie zimowe to znakomita okazja, aby rozbudzić w dziecku nową sportową pasję lub kontynuować wcześniej odkryte zainteresowania. Dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty ferii zimowych we Wrocławskim Ośrodku Wspinaczkowym Zerwa. Wspinanie łączy w sobie dwie zasadnicze w przypadku dziecka cechy – sprzyja prawidłowemu rozwojowi psychofizycznemu, a jednocześnie dostarcza mnóstwa radości i zabawy.

Organizujemy co roku aktywny wypoczynek zimowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, którego główną, aczkolwiek nie jedyną atrakcją, są zajęcia na ściance wspinaczkowej. Starannie opracowany program umożliwia oswojenie się z wysokością i zapoznanie z poszczególnymi technikami wspinaczkowymi, naukę asekuracji, wiązania węzłów, komend oraz szeregu innych umiejętności. Wykwalifikowani instruktorzy dbają o to, aby zajęcia były urozmaicone i dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Pieczołowicie przygotowany scenariusz na każdy dzień ferii gwarantuje uczestnikom ciekawie i pożytecznie spędzony czas, a zajęcia o charakterze sportowym są okazją do wyładowania energii i przeżywania prawdziwej frajdy.

Program zima 2022:

  • wspinaczka-nauka wiązania węzłów, podstawy techniki wspinaczkowej, doskonalenie umiejętności, zabawy oraz zawody wspinaczkowe
  • warsztaty przeprowadzone przez behawiorystkę zwierzęcą, która opowie, jak należy zachowywać się w obecności psów i jak się nimi opiekować. Gościem specjalnym będzie Pies
  • warsztaty muzyczne
  • warsztaty plastyczno-artystyczne: modelowanie balonów, szycie, nakręcenie filmu, sesja zdjęciowa, zabawa z dużymi bańkami mydlanymi
  • zajęcia ogólnorozwojowe, podstawy akrobatyki, gry terenowe,
  • WYJŚCIA – Hydropolis/warsztaty w muzeach (Muzeum Narodowe/Muzeum Architektury/Muzeum Pana Tadeusza/ Ossolineum/Akademia Sztuk Pięknych), ogród botaniczny/japoński/.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
Zajęcia prowadzić będą doświadczeni w pracy z dziećmi instruktorzy z Zerwy

Gdzie:

Wrocławski Ośrodek Wspinaczkowy Zerwa, ul. Szczecińska 17D (jeżeli obiekt nie będzie otwarty do tego czasu zajęcia odbywać się będę na ścianie wspinaczkowej EIGER – ul. Fabryczna 10 )

Terminy:

od 31.01.2022 do 4.02.2022

od 7.02.2022 do 11.02.2022

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona (max 16 osób w grupie)! Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6 – 12 lat.

Cena:

165 ZŁ/DZIEŃ

10% zniżki przy wykupieniu całego tygodnia czyli 740 zł

 

Cena obejmuje:

  • Realizację programu i opiekę w trakcie trwania zajęć
  • Wyżywienie (drugie śniadanie, jednodaniowy obiad oraz podwieczorek. Poza tym owoce oraz napoje)
  • Ubezpieczenie
  • Niezbędny sprzęt

 


Ze szczególną uwagą podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. Nasza kadra posiada niezbędne kompetencje i doświadczenie, zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, a sam program i stopień jego trudności dostosowany jest do poziomu i wieku uczestniczących dzieci. Posiadamy nowoczesny sprzęt autoasekuracyjny, odpowiedni dla początkujących. Czynimy wszystko, aby zimowe ferie na Zerwie były bezpieczne, rozwijające i atrakcyjne dla uczestników.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Szczegółowe informacje:

 602 301 233 lub kontakt@zerwa.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy!

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: