Ferie zimowe dla dzieci

Oferta

Zimowiska na ściance


Ferie zimowe to znakomita okazja, aby rozbudzić w dziecku nową sportową pasję lub kontynuować wcześniej odkryte zainteresowania. Dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty ferii zimowych na ściance wspinaczkowej Zerwa we Wrocławiu. Wspinanie łączy w sobie dwie zasadnicze w przypadku dziecka cechy – sprzyja prawidłowemu rozwojowi psychofizycznemu, a jednocześnie dostarcza mnóstwa radości i zabawy.

Organizujemy co roku aktywny wypoczynek zimowy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, którego główną, aczkolwiek nie jedyną atrakcją, są zajęcia na ściance wspinaczkowej. Starannie opracowany program umożliwia oswojenie się z wysokością i zapoznanie z poszczególnymi technikami wspinaczkowymi, naukę asekuracji, wiązania węzłów, komend oraz szeregu innych umiejętności. Wykwalifikowani instruktorzy dbają o to, aby zajęcia były urozmaicone i dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Pieczołowicie przygotowany scenariusz na każdy dzień ferii gwarantuje uczestnikom ciekawie i pożytecznie spędzony czas, a zajęcia o charakterze sportowym są okazją do wyładowania energii i przeżywania prawdziwej frajdy.

Ferie wspinaczkowe na Zerwie. Program zima 2018:

Tegoroczny program ferii opublikuemy wkrótce.

Gdzie:

Ściana Wspinaczkowa Zerwa, ul. Przybyszewskiego 63

Terminy:

Terminy ferii opublikujemy wkrótce.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.

Cena:

Więcej informacji wkrótce.


Ze szczególną uwagą podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. Nasza kadra posiada niezbędne kompetencje i doświadczenie, zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, a sam program i stopień jego trudności dostosowany jest do poziomu i wieku uczestniczących dzieci. Posiadamy nowoczesny sprzęt autoasekuracyjny, odpowiedni dla początkujących. Gruntowną modernizację przeszła też w ostatnim czasie ścianka wspinaczkowa. Czynimy wszystko, aby zimowe ferie na Zerwie były bezpieczne, rozwijające i atrakcyjne dla uczestników.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Szczegółowe informacje – tel:

602 301 233 lub 71 375 64 11

Serdecznie zapraszamy!

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Facebook