Jak

Zacząć?

W celu zapisów prosimy o kontakt mailowy:

[email protected]

PRZYGODĘ ZE WSPINANIEM NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ WOW ZERWA MOŻESZ ZACZĄĆ W KAŻDEJ CHWILI!

Nie potrzebujesz do tego zupełnie niczego poza chęciami! Wystarczy odwiedzić nas, zabrać ze sobą wygodny strój sportowy i zgłosić na recepcji, że to Twoja pierwsza wizyta na ścianie wspinaczkowej. Operator obecny na obiekcie wszystko Ci opowie i wprowadzi Cię w świat wspinania, a cały niezbędny sprzęt możesz wypożyczyć na miejscu.

Wizyty na ściance wspinaczkowej WOW Zerwa nie trzeba wcześniej umawiać.

Zajęcia z

instruktorem

To świetna opcja na pierwszą wizytę! Będzie to godzina, podczas której instruktor jest tylko do Twojej dyspozycji. Udzieli Ci niezbędnych wskazówek i informacji dotyczących zasad wspinaczkowych i techniki. Rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania. To najlepszy sposób na dobry i bezpieczny początek przygody wspinaczkowej.

Jeśli po godzinnych zajęciach z instruktorem chcesz poznać dalsze tajniki wspinania to zachęcamy do udziału w szkoleniu podstawowym.

Automaty do

samoasekuracji

Aby rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem na WOW Zerwa nie potrzebujesz nawet partnera. Na wyposażeniu posiadamy automaty do samoasekuracji z dużą ilością dróg przystępnych dla początkujących wspinaczy. Po wstępnym przeszkoleniu przez obsługę naszej ściany będziesz mógł po prostu cieszyć się wspinaniem!

Szkolenie

Podstawowe

Jeżeli już wiesz, że wspinanie na automatach to za mało, a wspinanie podoba Ci się coraz bardziej, to czas na szkolenie podstawowe!. Podczas szkolenia nauczysz się ASEKURACJI na wędkę, wiązania węzła ósemki, poznasz podstawowe zasady obowiązujące na ścianie wspinaczkowej.

To czas, podczas którego instruktor jest tylko do Twojej dyspozycji. Udzieli Ci niezbędnych wskazówek dotyczących wspinania i asekuracji. Rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania. To najlepszy sposób na dobry i bezpieczny początek.

Na szkolenia należy umawiać się indywidualnie podczas wizyty na ścianie, telefonicznie lub poprzez e-mail.

Kurs

ABC Wspinania

KURS ABC WSPINANIA to 8 zajęć z instruktorem po 2 godziny każde, podczas których poznasz podstawowe techniki wspinania oraz nauczysz się asekuracji z dołem i na wędkę.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, trwają 8 kolejnych godzin. Cena kursu to 600 zł (dla posiadaczy kart sportowych cena kursu to 540 zł) i zawiera:

  • 8 zajęć z instruktorem na ścianie wspinaczkowej,
  • wejścia na ścianę,
  • niezbędny sprzęt do wspinania, czyli uprząż, przyrząd do asekuracji i liny (buty wspinaczkowe we własnym zakresie można wypożyczyć na ścianie)
  • 8-wejściowy karnet na WOW ZERWA do wykorzystania w trakcie trwania kursu na wejścia indywidualne.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, dowiedzieć się kiedy zaczyna się najbliższy kurs lub masz pytania skontaktuj się z nami – zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.