Trening ogólnorozwojowy

Oferta

Ruch wspinaczkowy sam w sobie to oczywiście najlepszy trening pod kątem poprawiania wyników w skałach i na panelu. We wspinaniu naturalnie wykorzystujemy swoje mocne strony, ale podczas treningów dobrze skupić się na tych słabszych, bo to poprzez ich eliminację robimy największy postęp. A słabe strony ma przecież każdy z nas! Nie szukaj daleko – zanim twoje myśli zaczną krążyć wokół niechętnie współpracujących palców, topornej techniki na mikrostopniach i kulejącej wytrzymałości siłowej zastanów się, jak wysoko potrafisz podnieść nogę, jak oceniasz swoją równowagę i koordynację i czy naprawdę potrzebujesz dodatkowego obciążenia, by zmęczyć mięśnie?

Zapraszamy na 1,5-godzinny trening ogólnorozwojowy, który poprowadzi dla Was doświadczona wspinaczka Monika ‘Ryba’ Młodecka. Zajęcia stanowić będą świetne uzupełnienie podstawowego treningu wspinaczkowego zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Czego możecie się spodziewać? Na pierwszy rzut oka banalnie łatwych ćwiczeń, które ostatecznie okażą się… wcale nie takie łatwe 😉

Nie zabraknie też pracy z TRX, dyskami sensomotorycznymi, piłkami rehabilitacyjnymi, taśmami, skakankami oraz…porządnego rozciągania. 

Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 17:30.

Koszt 180 zł za miesiąc/140 z kartą sportową

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Zobacz jak trenują najlepsi

 
 

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: