Trening ogólnorozwojowy

Oferta

Ruch wspinaczkowy sam w sobie to oczywiście najlepszy trening pod kątem poprawiania wyników w skałach i na panelu. We wspinaniu naturalnie wykorzystujemy swoje mocne strony, ale podczas treningów dobrze skupić się na tych słabszych, bo to poprzez ich eliminację robimy największy postęp. A słabe strony ma przecież każdy z nas! Nie szukaj daleko – zanim twoje myśli zaczną krążyć wokół niechętnie współpracujących palców, topornej techniki na mikrostopniach i kulejącej wytrzymałości siłowej zastanów się, jak wysoko potrafisz podnieść nogę, jak oceniasz swoją równowagę i koordynację i czy naprawdę potrzebujesz dodatkowego obciążenia, by zmęczyć mięśnie?

Zapraszamy na 1,5-godzinny trening ogólnorozwojowy, który poprowadzi dla Was doświadczona wspinaczka Monika ‘Ryba’ Młodecka. Zajęcia stanowić będą świetne uzupełnienie podstawowego treningu wspinaczkowego zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Czego możecie się spodziewać? Na pierwszy rzut oka banalnie łatwych ćwiczeń, które ostatecznie okażą się… wcale nie takie łatwe 😉

Nie zabraknie też pracy z TRX, dyskami sensomotorycznymi, piłkami rehabilitacyjnymi, taśmami, skakankami oraz…porządnego rozciągania. 

Zajęcia startują w poniedziałek 15 października o godzinie 17:30.

Koszt 180 zł za miesiąc

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Zobacz jak trenują najlepsi

 
 

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Facebook