Urodziny dla dzieci

Oferta

Organizacja urodzin dla dzieci na ściance wspinaczkowej


Jeśli Twoje dziecko marzy o oryginalnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym przyjęciu urodzinowym, zorganizuj je na naszej ścianie wspinaczkowej. Gwarantujemy atrakcje na najwyższym poziomie!

Przeszkoleni i doświadczeni w pracy dziećmi animatorzy pomogą uczynić ten dzień absolutnie wyjątkowym. W czasie przyjęcia jubilat wraz ze swoimi gośćmi będzie mógł wspinać się po specjalnie przygotowanych drogach wspinaczkowych, brać udział w zabawach, grach czy huśtać się na linowych huśtawkach.

To, co wyróżnia nas spośród innych to  małe grupy: jeden instruktor ma pod opieką maksymalnie 4 gości, co wraz z obecnymi na ścianie systemami autoasekuracji Trublue™ zapewnia mnogość wrażeń, dużo wspinania i zero nudy!

Przyjęcia urodzinowe na Zerwie to:

 • Doskonała zabawa dla dzieci w każdym wieku
 • Oryginalna i pełna wrażeń impreza
 • Idealna alternatywa dla domowego przyjęcia!
 • Rozrywka dla dzieci i odpoczynek dla rodziców
 • Cena: 55 zł /dziecko
  (dla grup większych niż 15 osób przewidujemy rabat w wysokości 5%)

W pakiecie zapewniamy

 • Profesjonalną i doświadczoną w pracy z dziećmi kadrę
 • Niezbędny sprzęt
 • Zaproszenia i dyplomy okolicznościowe dla gości
 • Stół dla dzieci oraz osobne miejsce dla rodziców i opiekunów 
 • Bezpieczeństwo i dobrą zabawę

Urodzinowe grupy powinny liczyć minimum 7 dzieci. Minimalny wiek jubilata i jego gości to 6-7 lat, choć bez problemu przyjmiemy i zajmiemy się młodszym rodzeństwem : )

Wyróżnia nas świetne podejście do dzieci – potrafimy sprawić by przyjęcie urodzinowe pozostało na długo w ich pamięci! Uwielbiamy organizować czas najmłodszym, a one odwdzięczają się nam radością i uśmiechem na twarzy.

Organizowane przez nas urodziny wspinaczkowe trwają dwie godziny. Jest to wystarczający czas, aby maluchy mogły zarazić się pasją do wspinania, a przy tym wyszaleć w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktorów.

Zajmiemy się kompleksową organizacją przyjęcia urodzinowego, jednakże zapewnienie dzieciom posiłków (napojów, tortu, przekąsek, słodyczy) leży po stronie rodziców. Wychodzimy z założenia, że każdy rodzic wie najlepiej, co będzie smakowało jego dziecku.

Jak bawimy się na Zerwie? Zerknij na naszą urodzinową galerię!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Szczegółowe informacje – tel:

602 301 233, 695259090 lub 71 375 64 11

 

Zapisz

Urodzinowa ekipa Zerwy


To właśnie oni organizują najlepsze imprezy urodzinowe na wysokościach! Dzięki Kubie i Kasi każde przyjęcie jest wyjątkowe, a jubilat i jego goście ZAWSZE wychodzą z Zerwy absolutnie zachwyceni. Nikt, tak jak oni nie potrafi wymyślać gier i zabaw, nikt nie organizuje tak fantastycznych zawodów czy wyścigów na linach. Mają oczy dookoła głowy, więc zapewniają doskonałą, a jednocześnie bezpieczną rozrywkę dla dzieciaków już od 6 roku życia. O tym, jak bardzo nasi animatorzy angażują się w swoją pracę świadczą zachwycone miny dzieciaków i rekomendacje rodziców, którzy na Zerwie zorganizowali przyjęcia dla swoich pociech.
  Urodziny-Zerwa-Wrocław-20 Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz

rekomendacje


"Moja córka wspina się od jakiegoś czasu, więc to, że będzie chciała zorganizować przyjęcie na ścianie nie było dla mnie zaskoczeniem. Bałam się jednak, że inne, niewspinające się dzieci nie będą czuć się dobrze. O, jak bardzo się myliłam! Animatorzy nawiązali z nimi kontakt i nawet tych, którzy deklarowali, że nie stają na krześle z powodu lęku wysokości, zachęcili do wspięcia się do sufitu, pod którym wisiały smakołyki. Wiem od rodziców, że niektórym spodobało się tak bardzo, że chcą zorganizować tu swoje urodziny. Polecam absolutnie urodziny na Zerwie!"

Edyta, mama Zuzy


"Na Zerwę trafiliśmy, bo nasza 8-letnia córka była gościem na przyjęciu kolegi z klasy. Spodobało się jej na tyle, że sama chciała tu wrócić, choć podsuwaliśmy jej z żoną kino, salę zabaw czy inne atrakcje. Zdecydowała, że chce zaprosić kolegów na ściankę i nie żałujemy. Wszyscy opiekunowie zajęli się dzieciakami doskonale, mieli ogromnie dużo cierpliwości i pomysłów na to, jak zaktywizować wszystkich, również tych "opornych". Nam też się podobało na tyle, że chcemy zapisać się na Zerwę po to, żeby nauczyć się wspinaczki."

Marcin i Ania, rodzice Zośki


 

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: