Dla szkół

Oferta

Zapraszamy całe klasy na wyjątkowe zajęcia sportowe! Lekcja wychowania fizycznego, ekologii czy przyrody na ścianie wspinaczkowej? Dlaczego nie?! Jeśli chcecie zaoferować swoim uczniom coś nowego, zapraszamy!

Zajęcia na Zerwie mają na celu zaciekawienie uczniów światem przyrody, naukę praktycznego wykorzystania zdobytej podczas lekcji w szkole wiedzy przyrodniczej oraz zasad poszanowania przyrody. Zadaniem zajęć jest również zachęcenie dzieci do udziału w aktywności fizycznej ukierunkowanej na zdrowie, wypoczynek i sport, naukę praktycznego zastosowania zasad bezpieczeństwa podczas aktywności fizycznej, a także skupienie się na rozpoznawaniu własnego rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej oraz praktykowanie zachowań prozdrowotnych. Zachęcamy młodych ludzi do eksplorowania otoczenia i do aktywności outdoorowej.

Chcesz przeprowadzić wyjątkową lekcję na naszej ścianie?
Zadzwoń lub napisz do nas! Bierzemy udział w akcji
„Szkoła w mieście”

Terminy zajęć

Zajęcia w ramach programu "Szkoła w mieście" realizowane są w poniedziałki i piątku w godzinach przedpołudniowych, ale jest możliwość zorganizowania ich również w inny dzień tygodnia. W celu ustalenia terminu i dopasowania godziny, prosimy o kontakt.  
  • poniedziałki od 12.30
  • piątki od 8.00
  • w razie potrzeby również w inne dni

Koszt zajęć

Rodzaj zajęć Cena Dodatkowe informacje
Wychowanie fizyczne 29zł / dziecko grupa min. 15 osób
Ekologia i przyroda 20zł / dziecko -
Cały moduł (45 min + 90 min) 45zł / dziecko -

Masz pytania? Chcesz zarezerwować zajęcia? Zadzwoń lub napisz!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: