Podaruj voucher prezentowy

Szukasz niebanalnego prezentu dla kogoś bliskiego? Chcesz zrobić komuś prawdziwą, ekstremalną niespodziankę? Nie kupuj kolejnego krawata, czekoladek (idą w biodra!) czy kwiatów, które wkrótce zwiędną – zapewnij prawdziwe emocje! Wybierz kartę prezentową, które będą doskonałym upominkiem dla każdego, niezależnie od tego, czy wspina się już jakiś czas, czy tylko co jakiś czas wspomina, że chciałby spróbować:)

Możesz wybrać kurs wspinaczki dla jednej lub dwóch osób, szkolenie z instruktorem lub inne, dostępne na Zerwie atrakcje. Od nas otrzymasz śliczny voucher, który możesz przekazać obdarowywanej osobie.

 

Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty wydania.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: