BALDOMANIA vol. 1 trwa do 15.05.2022

BALDOMANIA vol. 1 – 63 nowe bouldery na WOW Zerwa czekają na Ciebie.
 
Pierwsza edycja Baldomanii na nowej Zerwie trwa do 15 maja 2022. Czeka na Was 63 nowe bouldery ułożone przez Piotra Sudera, Szymona Starżyka, Arka Dzikiego-Serdę, Kajtka Kupś, Krzyśka Kasprzyka i Grześka Kozłowskiego. Przy takim składzie najwyższej jakości przystawek możecie być bardziej niż pewni 🙂
 
Na czym polega Baldomania? 
  • Przychodzisz na Zerwę między 24 kwietnia a 15 maja ile razy chcesz, odbierasz kartę startową na recepcji, wspinasz się po wszystkich ułożonych boulderach do woli, a na karcie startowej odhaczasz kolejne zrobione projekty. Następnie do 15 maja oddajesz nam wypełnioną kartę startową i … o tym za chwilę 😉
  • Wszystkich uczestników Baldomanii dzielimy na dwie kategorie – LIGHT i PRO, sam zdecyduj, w której kategorii chcesz być klasyfikowany.
  • Kategorię LIGHT polecamy osobom, które na co dzień wspinają się regularnie po baldach do trudności 4 w naszej Zerwowej skali.
  • Kategoria PRO – tutaj natomiast sugerujemy udział osobom, które na co dzień regularnie robią baldy o trudności minimum 5.
Gwarantujemy, że nie ważne na jakim poziomie się wspinasz – podczas Baldomanii znajdziesz dużo przystawek dla siebie. W obu kategoriach wspinamy się po wszystkich ułożonych boulderach (a więc każdy próbuje swoich sił na 63 przystawkach niezależnie od wybranej kategorii).
 
Dodatkowo kategorie zostaną podzielone na kobiety i mężczyzn.
 
Odrębna klasyfikacja zostanie utworzona również dla osób uczestniczących w sekcjach WOW Zerwa.
 
Mamy nadzieję, że udział w evencie doda Wam motywacji, aby podnieść swoją bouldrową życiówkę na Zerwie i odwagi do spróbowania problemów trudniejszych niż zazwyczaj.
 
A teraz przejdźmy do najważniejszego – CO ZYSKUJESZ BIORĄC UDZIAŁ W BADOMANII?
  • Przede wszystkim świetną zabawę oraz motywację do treningu i robienia coraz bardziej wymagających boulderów. Nagrodzimy również 3 najlepsze osoby w każdej kategorii (LIGHT, PRO, SEKCJE) każdej edycji Baldomanii, a po trzech edycjach wylosujemy bardzo wartościową dla każdego bulderowca nagrodę – szczegóły podamy niebawem.
 
Dodatkowo co jakiś czas będziemy was informować o przygotowanych przez nas niespodziankach tzw. BOOSTERACH. STAY TUNED 👊
 
Powodzenia!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: