BALDOMANIA vol.1 – WYNIKI

Prezentujemy wyniki 1 edycji BALDOMANII 2022, która zakończyła się 15 maja.

WYNIKI

Wstępne wyniki zostały przedstawione dla kategorii OPEN oraz SEKCJE  i tutaj mamy do Was prośbę.

Wiemy, że nie każdy zaznaczył na karcie startowej, czy chce zostać sklasyfikowany w kategorii PRO czy LIGHT, a chcielibyśmy sprawiedliwie przyznać nagrody najlepszym zawodnikom w obydwu kategoriach 😉 dlatego jeśli zapomniałaś/eś zaznaczyć na swojej karcie startowej odpowiedniej kategorii to prosimy o kontakt do piątku, 27.05.2022 z informacją, do której kategorii powinniśmy Cię przypisać.

Brak kontaktu będziemy uznawali, że jesteś obecnie przypisany już do odpowiedniej kategorii.

Możecie przesłać nam informację przez FB lub mailowo na adres [email protected].

Dodatkowo śpieszymy do Was z garścią kolejnych boulderowych informacji. Już jutro rozpoczynamy odkręcanie boulderowni, aby w najbliższą środę routesetterzy mogli przygotować dla Was nowy set boulderów. A co się z tym łączy? Już w najbliższy piątek startuje druga edycja BALDOMANII 🙂

Do zobaczenia!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: