BALDOMANIA vol. 2 CZAS START!

3,2,1 BALDOMANIA vol. 2 wystartowała, tym samym rozpoczynamy zabawę na drugim zestawie wiosenno-letnich baldów przygotowanych specjalnie dla Was.

BALDOMANIA vol. 2 to 66 boulderów, które czekają na Was do 26 czerwca na WOW Zerwa.

W tej edycji bouldery zostały ułożone przez Jacka Kaczanowskiego z Tarnowa, Adama Pracownika z Warszawy, Krzysia Kasprzyka i Martę Nowacką z Krakowa, Arka Dzikiego-Serdę, Krzysia Wojtkowskiego, Artura Kwiecińskiego oraz Szymona Zalesińskiego z Wrocławia. Będą skoki, wkrętki, skradanie a także mocne doginanie !

Wśród 66 baldów aż 17 zostało przygotowanych specjalnie dla dzieci – to baldy każdej trudności, ale bez parametru 🙂 Baldy zostaną specjalnie oznaczone i będą czekały na najmłodszych wspinaczy w niedzielę 29 maja podczas WSPINACZKOWEGO DNIA DZIECKA.

A na czym polega Baldomania?

  • Przychodzisz na Zerwę między 27 maja a 26 czerwca ile razy chcesz, odbierasz kartę startową na recepcji, wspinasz się po wszystkich ułożonych boulderach do woli, a na karcie startowej odhaczasz kolejne zrobione projekty. Następnie do  26 czerwca oddajesz nam wypełnioną kartę startową i … o tym za chwilę.
  • Wszystkich uczestników Baldomanii dzielimy na dwie kategorie – LIGHT i PRO, sam zdecyduj, w której kategorii chcesz być klasyfikowany.
  • Kategorię LIGHT polecamy osobom, które na co dzień wspinają się regularnie po baldach do trudności 4 w naszej Zerwowej skali.
  • Kategoria PRO – tutaj natomiast sugerujemy udział osobom, które na co dzień regularnie robią baldy o trudności minimum 5.

Gwarantujemy, że nie ważne na jakim poziomie się wspinasz – podczas Baldomanii znajdziesz dużo przystawek dla siebie. W obu kategoriach wspinamy się po wszystkich ułożonych boulderach (a więc każdy próbuje swoich sił na 66 przystawkach niezależnie od wybranej kategorii).

Dodatkowo kategorie zostaną podzielone na kobiety i mężczyzn.

Odrębna klasyfikacja zostanie utworzona również dla osób uczestniczących w sekcjach WOW Zerwa.

Mamy nadzieję, że udział w evencie doda Wam motywacji, aby podnieść swoją boulderową życiówkę na Zerwie i odwagi do spróbowania problemów trudniejszych niż zazwyczaj.

A teraz przejdźmy do najważniejszego – CO ZYSKUJESZ BIORĄC UDZIAŁ W BADOMANII?

  • Przede wszystkim świetną zabawę oraz motywację do treningu i robienia coraz bardziej wymagających boulderów. Nagrodzimy 3 najlepsze osoby w każdej kategorii (LIGHT, PRO, SEKCJE) każdej edycji Baldomanii, a po trzech edycjach wylosujemy wśród wszystkich uczestników CRASH PADA.

Powodzenia!