BALDOMANIA vol. 4 czas start! 5.10-26.10.2022

Ruszamy z jesienną edycją Baldomanii, to już czwarta tegoroczna edycja! Startujemy już dzisiaj 5 października, a kończymy tę edycję za równe trzy tygodnie – 26 października 2022.

Przygotowaliśmy dla Was 53 bouldery, na każdym oznaczone zostały chwyty startowe.

Baldomania będzie dla Was dobrą rozgrzewką przed zbliżającą się reZerwą Mocy 😉 najlepsi zawodnicy tej edycji w nagrodę otrzymają PAKIET STARTOWY VIP na ReZerwe Mocy.

A na czym polega Baldomania?

  • Przychodzisz na Zerwę między 5 a 26 października ile razy chcesz, wspinasz się po wszystkich ułożonych boulderach do woli. Wyniki zapisujemy on-line na stronie, która wyświetli Wam się po zeskanowaniu kodu QR na Zerwie (jeśli będziecie mieli jakiekolwiek problemy – śmiało pytajcie o wszystko na recepcji ;)). Wyniki uzupełniamy do 26 października.
  • Wszystkich uczestników Baldomanii dzielimy na dwie kategorie – LIGHT i PRO, sam zdecyduj, w której kategorii chcesz być klasyfikowany.
  • Kategorię LIGHT polecamy osobom, które na co dzień wspinają się regularnie po baldach do trudności 4 w naszej Zerwowej skali.
  • Kategoria PRO – tutaj natomiast sugerujemy udział osobom, które na co dzień regularnie robią baldy o trudności minimum 5.

Gwarantujemy, że nie ważne na jakim poziomie się wspinasz – podczas Baldomanii znajdziesz dużo przystawek dla siebie. W obu kategoriach wspinamy się po wszystkich ułożonych boulderach (a więc każdy próbuje swoich sił na 53 przystawkach niezależnie od wybranej kategorii).

Dodatkowo kategorie zostaną podzielone na kobiety i mężczyzn. Odrębna klasyfikacja zostanie utworzona również dla osób uczestniczących w sekcjach WOW Zerwa. Nagrodzimy 3 najlepsze osoby w każdej kategorii (LIGHT, PRO, SEKCJE). Zwycięzcy tej edycji w kategorii LIGHT, PRO i SEKCJE otrzymają pakiet startowy VIP na ReZerwę Mocy.

Liczymy, że udział w evencie doda Wam motywacji, aby podnieść swoją boulderową życiówkę na Zerwie i odwagi do spróbowania problemów trudniejszych niż zazwyczaj, a także umili trening przed ReZerwą Mocy 😉

Powodzenia!