Intensywny kurs ABC startuje 4 lipca!

Rozpocznij swoją przygodą ze wspinaniem już w wakacje.

Z początkiem lipca startujemy z INTENSYWNYM WAKACYJNYM KURSEM ABC WSPINANIA na WOW Zerwa.

INTENSYWNY KURS ABC to 8 zajęć z instruktorem po 2 godziny każde podczas których poznasz podstawowe techniki wspinania oraz nauczysz się asekuracji z dołem i na wędkę. 

Zajęcia będą odbywały się 2 razy w tygodniu, poniedziałki i czwartki o godzinie 17.00.

Kurs wystartuje 4 LIPCA i będzie trwał przez kolejne 4 tygodnie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, a więc kto pierwszy ten lepszy 🙂

Zajęcia poprowadzi doświadczony wspinacz i instruktor Artur Bleichert.

Cena kursu to 580 zł (dla posiadaczy kart sportowych Fit Profit i Multisport cena kursu to 520 zł).  W cenie kursu zawierają się zajęcia z instruktorem, wejścia na ścianę oraz niezbędny sprzęt do wspinania. Zapisy prowadzimy drogą mailową: kontakt@zerwa.pl oraz osobiście na recepcji WOW Zerwa. Zapraszamy!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: