Nowe sekcje wspinaczkowe – poprowadzi Janek Gałek

„Żelazna psycha i żelazny bicek” – ruszają nowe sekcje wspinaczkowe prowadzone przez Janka Gałka.
Janek to absolwent wrocławskiego AWF’u na kierunku WF, instruktor wspinaczki skalnej Polskiego Związku Alpinizmu od 2 lat, licencjonowany instruktor kulturystki i sportów siłowych, wieloletni członek KW Wrocław, a swego czasu pionier polskiego slackline i highline.
Janek swoje pierwsze kroki w pionie stawiał właśnie na starej Zerwie wiele, wiele lat temu. Przez 3-lata prowadził sekcję boulderową na Groto. Koneser skoków, półskoków i innych dynamicznych przechwytów. Związany przez całe życie z Rudawskimi granitami, lubuje się również w technicznych przechwytach i rysowym wspinaniu. Prowadzi treningi kompleksowe i wymagające, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Prywatnie wielki miłośnik zwierząt (na sekcjach supportowany przez swojego psa Gałkę – który robi baldy minimum za 6-łapek), zimą narciarz, a od niedawna aspirujący zimowy wojownik i nurek.
Sekcje odbywać się będą w poniedziałki:
  •  w godzinach 17.15-19.15 – sekcja początkująca (poziom wspinania 5A-5C)
  •  w godzinach 19.30-21.30 – sekcja prawie bulderowa (poziom 6a-6c) – sekcja dla miłośników bulderingu !!! – ale obiecujemy też linę jako element treningowy 🙂
Zapisy prowadzimy mailowo: [email protected]
Pierwsze zajęcia sekcji odbędą się 10 października 2022.
Zapraszamy!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: