Puchar Polski Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców już w ten weekend!

Na liście zgłoszeń na zbliżający się wielkimi krokami Puchar Polski Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w boulderingu widnieje ponad 150 nazwisk.

Eliminacje rozegrane zostaną w sobotę 1 października, natomiast finały dla wszystkich kategorii rozegramy w niedzielę 2 października.

Zapraszamy Was do kibicowania młodym zawodnikom. Pełny harmonogram wydarzenia znajduje się tutaj.

Edycja na Zerwie jest ostatnią tegoroczną w konkurencji bouldering dla kategorii Młodzik, Junior Młodszy i Junior, dlatego też w niedzielę nagrodzimy także zwycięzców całego cyklu Pucharu polski 2022.

Chcielibyśmy Was poinformować, że ze względu na Puchar Polski i przygotowania do niego od wtorku 27.09.2022 na Zerwie do wspinania dostępne będą ściany do wspinania z liną, strefa dla dzieci oraz strefa mocy – boulderownia będzie niedostępna w dniach 27.09-2.10. Godziny otwarcia obiektu bez zmian – a więc zapraszamy do wspinania z liną i na trening mocy 😉

Zaraz po nakręceniu boulderowni po zawodach startujemy z nową edycją BALDOMANII. Także bądźcie w gotowości 😉

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: