Rusza 5 edycja BALDOMANII!

Piąta edycja BALDOMANII rusza!

Startujemy już dzisiaj 2 listopada, a kończymy tę edycję w środę 30 listopada.

Routesetterzy w składzie: Łukasz Smagała, Jacek Kaczanowski, Krzysiek Kasprzyk, Adam Kowal, Jędrek Kowal, Szymon Zalesiński supportowani przez Agę i Mariusza Samól przygotowali dla Was aż 70 (!) boulderów. Uwierzcie nam, że naprawdę jest się po czym wspinać 😉

Każdy boulder ma oznaczone chwyty startowe. A swoje wyniki, podobnie jak w poprzedniej edycji zapisujecie on-line po zeskanowaniu kodu QR dostępnego na Zerwie.

To ostatnia Baldomania przed Baldomania zbliżającą się reZerwą Mocy 😉 najlepsi zawodnicy tej edycji w nagrodę otrzymają PAKIET STARTOWY VIP na ReZerwe Mocy.

A na czym polega Baldomania?

  • Przychodzisz na Zerwę między 2 a 30 listopada ile razy chcesz, wspinasz się po wszystkich ułożonych boulderach do woli. Wyniki zapisujemy on-line na stronie, która wyświetli Wam się po zeskanowaniu kodu QR na Zerwie (jeśli będziecie mieli jakiekolwiek problemy – śmiało pytajcie o wszystko na recepcji ;)). Wyniki uzupełniamy do 30 listopada.
  • Wszystkich uczestników Baldomanii dzielimy na dwie kategorie – LIGHT i PRO, sam zdecyduj, w której kategorii chcesz być klasyfikowany.
  • Kategorię LIGHT polecamy osobom, które na co dzień wspinają się regularnie po baldach do trudności 4 w naszej Zerwowej skali.
  • Kategoria PRO – tutaj natomiast sugerujemy udział osobom, które na co dzień regularnie robią baldy o trudności minimum 5.

Gwarantujemy, że nie ważne na jakim poziomie się wspinasz – podczas Baldomanii znajdziesz dużo przystawek dla siebie. W obu kategoriach wspinamy się po wszystkich ułożonych boulderach (a więc każdy próbuje swoich sił na 70 przystawkach niezależnie od wybranej kategorii).

Dodatkowo kategorie zostaną podzielone na kobiety i mężczyzn. Odrębna klasyfikacja zostanie utworzona również dla osób uczestniczących w sekcjach WOW Zerwa. Nagrodzimy 3 najlepsze osoby w każdej kategorii (LIGHT, PRO, SEKCJE). Zwycięzcy tej edycji w kategorii LIGHT, PRO i SEKCJE otrzymają pakiet startowy VIP na ReZerwę Mocy.

Liczymy, że udział w evencie doda Wam motywacji do wspinania i zachęci do udziału w zbliżającej się ReZerwie Mocy 😉

Powodzenia!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: