RUSZA NOWA SEKCJA OD 0 W CZWARTKI O 17:30
30/01/2024
W odpowiedzi na liczne zapytania startujemy z nową SEKCJĄ WSPINACZKOWĄ od 0.
Jeśli jeszcze nigdy się nie wspinałaś/eś, a chciałbyś zacząć i nauczyć się wspinania od podstaw to jest świetna okazja.
Już 8 LUTEGO 2024 rusza NOWA SEKCJA WSPINACZKOWA od 0. Sekcja odbywała się będzie w każdy czwartek w godzinach 17:30 – 19:30. Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka i wspinaczka Dorota Kolończyk.
Zapisy prowadzimy mailowo: [email protected]
Koszt sekcji to 270 zł/miesiąc.
Decyduje kolejność zgłoszeń 🙂
Zapraszamy!