Zapisy na kurs ABC Wspinania na WOW Zerwa

Rozpocznij swoją przygodą ze wspinaniem TERAZ !
Zapraszamy na kurs ABC WSPINANIA na WOW Zerwa.
UPDATE! Zostały ostatnie 2 wolne miejsca na kursie. Kurs rusza w piątek 9.09.2022 i trwa kolejne 8 tygodni.
  • KURS ABC to 8 zajęć z instruktorem po 2 godziny każde, podczas których poznasz podstawowe techniki wspinania oraz nauczysz się asekuracji z dołem i na wędkę.
  • Zajęcia będą odbywały się 1 raz w tygodniu. W piątki, w godzinach 19:15 – 21:15.
  • Kurs wystartuje jak tylko zbierze się pełna grupa i będzie trwał przez kolejne 8 tygodni. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, a więc kto pierwszy ten lepszy 😉
  • Zajęcia poprowadzi doświadczony wspinacz i instruktor Artur Bleichert.
  • Cena kursu to 600 zł (dla posiadaczy kart sportowych cena kursu to 540 zł). W cenie kursu zawierają się zajęcia z instruktorem, wejścia na ścianę oraz niezbędny sprzęt do wspinania. Dodatkowo uczestnicy otrzymują 4-wejściowy karnet na WOW ZERWA do wykorzystania w trakcie trwania kursu.
  •  Zapisy prowadzimy drogą mailową: [email protected] oraz osobiście na recepcji WOW Zerwa.
Zapraszamy!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: