ZERWA CUPPING vol. 2

Zerwa CUPPING vol. 2 już we wtorek 14 CZERWCA o godzinie 18:00.

Głównym bohaterem naszego drugiego cuppingu będzie palarnia MadHeads z Kijowa.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: co miesiąc/dwa zmieniamy palarnię kaw, które serwujemy pod przelew. Nasz barista Roman stara się wynajdywać dla Was perełki z polskich i zagranicznych palarni, których możecie posmakować właśnie podczas CUPPINGU.

MadHeads jest pierwszą zagraniczną palarnią, którą będziemy cuppować. Nie było łatwo sprowadzić kawę z Ukrainy, w której niestety wciąż trwa wojna. MadHeads jest jedną z niewielu palarni na Ukrainie, która cały czas pali kawę przy dźwięku syren alarmowych i wybuchów.

Dla kogo jest CUPPING Dla każdego z Was!
Podczas CUPPINGU na stołach jest dużo kaw z różnych krajów, plantacji i ciekawych obróbek. Kto był na pierwszym CUPPINGU, na pewno pamięta o kontrowersyjnej obróbce "anaerobic". Na tym cuppingu będziemy mieli aż trzy różne anaerobikii nie tylko!
Zapraszamy Was we wtorek 14 CZERWCA O GODZINIE 18:00 do naszej kawiarni.
Będzie smacznie, ciekawie, rozwojowo i z Ukraińskim kolorytem!
Do zobaczenia przy siorbaniu!

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: