Zerwa CUPPING vol. 3 już 10 sierpnia!

Nie zwalniamy tempa. Zerwa Cupping vol. 3 w środę 10 sierpnia o 18:00.
 
Jak zawsze wynajdujemy dla Was kawowe perełki.
 
Tym razem zawitał do nas GUEST COFFEE z Poznania. Kawa od Kuby Kalusińskiego, który mówi o sobie że tworzy kulturę kawową.
 
Nie skromnie mówiąc, my robimy to samo. Podchodzimy do kawy poważnie i z szacunkiem, o czym nie jednokrotnie mieliście okazję przekonać się na cuppingach oraz codziennie zamawiając u nas kawę.
 
Chcemy, żeby dla Was kawa była całym światem, smacznym i aromatycznym, żeby pasowała do każdego dnia, pogody, humoru i zachcianki, a kawa wysokiej jakości (taka którą serwujemy) to potrafi! O czym możecie się przekonać na naszym kolejnym cuppingu.
 
Będzie to stół pełen różnych smaków od klasycznych czekoladowo orzechowych, po kwiatowo owocowe kawy.
 
Kto był na poprzednich cuppingach, może to potwierdzić, a kto jeszcze nie to najwyższy czas, żeby się przekonać!
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Środa 10.08, godzina 18:00, będzie smacznie i ciekawie! 

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: