ZERWA CUPPING vol. 4 już 27.09!

Cupping do dobrze Wam już znane wydarzenie, które odbędzie się w kawiarni Zerwy już po raz czwarty. Zapraszamy 27 września na godzinę 18.00.
A teraz głos oddajemy naszemu niezastąpionemu bariscie Romanowi:
„Zastanawiając się co napisać o nadchodzącym cuppingu «YoCo – Your Coffee Story» , zaparzyłem sobie Etiopię Guji od nich. Już po pierwszych kilku łykach zrozumiałem, że ta kawa smakuje jak lato, które się kończy.
Pełna jak słońce, soczysta jak kompot od babci i słodka, jak dojrzałe truskawki z krzaczka.
YoCo Coffee to nasza druga palarnia z Kijowa. Ta, którą znam i lubię. Chcę Was z nią poznać! Można by sporo napisać, ale lepiej wpadnijcie sobie na cupping we wtorek 27.09 na godzinę 18:00.
Razem ze mną cupping poprowadzi Liza, która pracuje w YoCo coffee i jest mistrzynią Brewers Cup Ukrainy. Na pewno będzie ciekawie i smacznie!
Zapraszamy, wtorek 27.09 o 18:00.
Witam, pozdrawiam, Wasz Roman!”
Wstęp na cupping jak zawsze jest bezpłatny 🙂

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: