ZERWA CUPPING vol. 5 we wtorek 8 listopada!

ZERWA CUPPING vol. 5!!!

Od razu oddajemy głos Romanowi:

„Tym razem na naszym stole będzie gościć NAPAR CAFFEE.

Ci goście Zerwy, którzy są z nami od samego początku, mogą pamiętać że Napar był u nas w pierwszym miesiącu otwarcia Zerwy. Dla tych, którzy piją kawy z ekspresu mamy na młynku od długiego czasu espresso. Także wiele z Was już miało okazję spróbować kaw z Naparu.

W marcu nie mieliśmy pewności, że cuppingi na ściance wspinaczkowej się przyjmą, dla tego nie robiliśmy go. Ale dzięki temu że bardzo chętnie odwiedzacie nasze cuppingi nie mogliśmy nie wrócić do Naparu, który tak naprawdę całe czas jest z nami. Napar dla mnie osobiście to bardzo dobry produkt, który tworzą fajni ludzie, wkładając w to całe serce i wieloletnie doświadczenie. Palarnia która rozwija się z fantastyczną prędkością. Zawsze z ciekawą paletą kaw w swojej ofercie. O czym możecie się przekonać na cuppingu.

Jestem przekonany że będzie smacznie i ciekawie.

Zapraszamy we wtorek 8 listopada o 18:00

Witam, pozdrawiam, Wasz Roman”

Bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook
Instagram

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: