Zmiana lokalizacji Zerwy!

Zerwa w dotychczasowej lokalizacji zostaje zamknięta 11 października 2021 r.!

Ale to nie jest koniec naszej ściany!
Powstaniemy jak „Feniks z popiołów” w nowej lokalizacji już na początku przyszłego roku!
W międzyczasie będziemy korzystać z gościnności innych wrocławskich ścianek  czyli ścian Eiger ul. Fabryczna  oraz Fabryczna Boulder ul. Grabiszyńska.
Oto grafik sekcji:
1. Sekcje dziecięce Michała Leśniowolskiego  mogą się odbywać  na Eigerze w piątki po południu :
 gr. 1 – 16.30-18.00
gr. 2 – 18.00 – 19.30
sobota – godz. 10.00
2. Sekcja młodzieżowa Janusza Krajewskiego odbywać się będzie na ścianie Fabryczna Boulder w tych samych dniach i godzinach, co zwykle, czyli wtorki i piątki 17.00
3. Sekcja dorosłych Bartka Sroki – Eiger poniedziałki i środy 19.30
Wszystkie sprawy finansowe załatwia się przez Zerwę . Wy przychodząc na Eiger lub Fabryczną Boulder macie zapewniony wstęp, sprzęt i instruktora.
Przepraszamy za utrudnienia!
To jedyne rozwiązanie!
Jeśli komuś nie odpowiada lokalizacja lub termin, to bardzo nam przykro i mamy nadzieję, że spotkamy się we Wrocławskim Ośrodku Wspinaczkowym ZERWA w nowym roku.
Do zobaczenia!

bądź na bieżaco!

zapisz się na newsletter

Najświeższe wiadomości dotyczące ścianek wspinaczkowych Zerwa prosto na Twojego maila. Nie przegap informacji o zawodach, wydarzeniach i innych akcjach, które regularnie organizujemy dla swoich uczestników. Zapisując się do newslettera, jako pierwszy otrzymasz informacje o zniżkach, promocjach i wielu innych atrakcjach, które Zerwa dla Ciebie przygotowuje. Jeśli ścianka wspinaczkowa Wrocław to Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu, koniecznie dołącz do naszego grona subskrybentów.

Facebook

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość:

Twoje imię:

Twój e-mail:

Twój telefon:

Twoja wiadomość: